google-site-verification=xGTL0v4-ybKjuCGQ_p5N8OOHyXW-Hmpb8A6G4xNDJPU google-site-verification=xGTL0v4-ybKjuCGQ_p5N8OOHyXW-Hmpb8A6G4xNDJPU
Par mums | FIT HR
15625
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15625,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Par mums

Ilva Bērziņa, FITHR vadītāja

Par FITHR

SIA FITHR ir organizāciju biznesa partneris personāla vadībā, kuru raksturo individuāla pieeja un risinājumi ikvienam klientam.

Mūs patiesi aizrauj uzņēmumu vēlme sasniegt jaunus un augstākus rezultātus, pilnveidot procesus, optimizēt un gudri pārvaldīt pieejamos resursus, tāpēc vēlamies piedāvāt klientiem personālvadības risinājumus, kas ir fokusēti uz efektivitāti, datos balstītu lēmumu pieņemšanu.

SIA FITHR vizītkarte ir tā vērtības – partnerība, iedvesma, izaugsme.

Mūsu klienti visbiežāk izvēlas:

1.Ātro palīdzību vakanču aizpildīšanā

Meklējam un atrodam darbiniekus lieliem, vidējiem un maziem uzņēmumiem. Mūsu krājumos pieejami dažāda līmeņa vadītāji, mārketinga un pārdošanas speciālisti, inženieri, IT un administratīvie darbinieki. Jo ilgāk draudzējamies, jo ātrāk atrodam darbiniekus jūsu uzņēmumam.

2.Ķirurģisku iejaukšanos vai terapeita konsultāciju

Saņemot jūsu izsaukumu, veiksim „bojātās vietas izgriešanu” (darbinieku atlaišanu, darba kārtību reglamentējošu dokumentu izstrādi), nozīmēsim atbilstošo terapiju: darbinieku personas lietu sakārtošanu, darbinieku viedokļu izpēti, atalgojuma sistēmas pārskatīšanu, vadītāju apmācību personāla vadībā, funkcionālo auditu, struktūras atbilstības novērtēšanu. Kaut ko neuzskaitījām? Varam arī to.

3.Kas var būt labāks par profilaksi?

Par kompetenta personāla vadītāja pastāvīgu vai limitētu klātbūtni uzņēmumā? Vajadzības gadījumā jums būtu pieejams profesionālis, kurš zinās jūsu uzņēmuma specifiku, iesaistīsies un atbalstīs  jūs darbā ar jūsu uzņēmuma personālu: veiks atlasi, ieviesīs un uzturēs personālvadības sistēmas, konsultēs vadību, uzturēs kārtībā personāla dokumentāciju.

Mūsu komanda

Ilva Bērziņa
Līva Driķe
Līga Rudzīte

Misija, vīzija, vērtības

FITHR MISIJA

FITHR VĪZIJA

FITHR VĒRTĪBAS

Partnerība, iedvesma, izaugsme.

Sazinies ar mums

Sazinieties ar mūsu komandu, lai saņemtu konsultāciju.