Personālā atlase

Our Team Moves Faster, Keeping you Current on What's Hot

PAKALPOJUMI

Personāla atlase

Awesome Image

Kandidātu piesaistīšana


Kandidātu piesaistīšanas pakalpojums sevī ietver ne tikai vakances sludinājuma izveidi, bet arī intereses radīšanu kandidātiem par piedāvātajām iespējām uzņēmumā.

Veicot kandidātu piesaisti, FITHR eksperti vienojas ar klientu par būtiskākajām 1-3 kompetencēm, kas tiek izvirzītas kā atslēgvārdi vēlamās kandidātu mērķauditorijas piesaistīšanai, kā arī klients kopā ar personāla atlases speciālistu izstrādā vērtības piedāvājumu konkrētajam kandidāta profilam. Piemēram, klients vēlas piesaistīt darbinieku uz pusslodzi, un nav nepieciešama ilggadēja darba pieredze. Šajā gadījumā par galveno mērķauditoriju tiek definēti studenti. Un tālāk ir darbs noskaidrot, kas studentiem, noteiktas vecumgrupas darbspējīgiem cilvēkiem ir būtiski un kas tos motivē. Šim procesam ir jāpieiet radoši, un jo vairāk priekšrocības ir iespējams uzskaitīt, jo arī uzņēmumam ir plašākas iespējas piesaistīt vēlamo kandidātu. EXPgroup profesionāļiem ir ilggadēja pieredze lielisku kandidātu piesaistīšana, tāpēc būsim liela pievienotā vērtībā Jūsu atlases procesā!

Kandidātu izskatīšana


Uzreiz vēlamies pievērst uzmanību tam, ka kandidātu izskatīšana ir atšķirīgs pakalpojumus no piesaistīšanas. Kas tad tas ir? Katrs personāla atlases profesionālis regulāri saskaras ar to, ka izskatīt visus pieteikumus, ja ir liels pieteikumu daudzums, nav iespējams, bet brīvo vakanču skaits ir virs 10, un īsā laika posmā komandu ir nepieciešams nokomplektēt. Noteiktās nozarēs nepieciešams iepazīstināt kandidātu ar lielu informācijas apjomu – par darba pienākumu izmēģināšanu, par noteiktiem sertifikātiem, kas jāiegūst, lai strādātu nozarē, specifisku darba režīmu un citām niansēm. Šāda saruna ilgst minimums 30 minūtes, un nav pat zināms, vai kandidāts vēlēsies turpināt kandidatūru uz vakanci. Varam būt papildspēki darbam ar masu informāciju, lielu pieteikumu skaitu, kas jāapstrādā. Sekojam un izpildām klienta noteiktās prasības, kas jāievēro , veicot pirmreizējo kandidātu šķiršanu, kā arī telefoninterviju laikā. Pēc tam atbilstošākie kandidāti un iegūta papildinformācija tiek nodota klientam apkoptā veidā.

Kandidāti no mūsu datubāzes


Nereti gadās situācijas, kad esam tikušies ar kandidātu, kas ir novērtējams kā ļoti labs savas jomas profesionālis, tomēr ne īstais priekš aktuālās vakances, uz kuru tiek izskatīts.. Tādus profesionāļus mēs paturam atmiņā un iekļaujam Zelta kandidātu sarakstā. Ja ir iespēja, ja mums datubāzē ir noteiktā profila kandidāts, kurš atbilst uzņēmuma kultūrai un amata prasībām, noteikti varam piedāvāt izskatīt Zelta kandidātu uz vakanci. Tā ir iespēja darba devējam ļoti īsā laika posmā aizpildīt vakanci ar jau novērtētu, izzinātu kandidātu, kurš sevi ir pierādījies darba tirgū, darbinieks ar iespaidīgu CV un sasniegumiem pilnu iepriekšējo darba pieredzi.

Pilna cikla atlase


Pilna cikla atlase ir pakalpojums, kas sevī iekļauj vairāk aktivitātes. Šādā gadījumā ar klientu ļoti rūpīgi sākumā aprakstām amata profilu, jo nepareizi definēts amats īstenībā ir viena no būtiskākajām kļūdām, kas tiek pieļauta personāla atlasē. Tālāk seko talantu meklēšanas process, kas šajā gadījumā ir ļoti radošs un tam principā nav ierobežojumu. Pilna cikla atlases pakalpojumā mēs iekļaujam headhunting pieejas, kā arī pieteikumu izskatīšanu, kas saņemti no specifiski izvēlētajiem komunikācijas kanāliem. Atlasītie kandidāti tiek vērtēti vairākās kārtās, lai nodrošinātu īpaši augstu atbilstības līmeni, tajā skaitā kompetenču intervija, uzdevumu pildīšana, spēju metodoloģijas izmantošana un digitāla kompetenču novērtēšana/ testēšana ar Great People Inside, atbilstoši izvirzītajām amata prasībām. Ja klients izsaka vēlmi veikt psihometrisko novērtēšanu, varam izvēlētajiem kandidātiem to veikt ar Lumina Learning metodoloģiju.

FITHR atšķiras no citiem uzņēmumiem ar savu pieeju, nesludinot to, cik labi veicam savus pienākumus, bet gan pierādot sevi darbos.


Individuāla pieeja


Personāla atlases pieeja katram klientam ir individuāla. Pieeja ir balstīta uz klienta vajadzību un vērtību izzināšanas. Iegūta informācija tiek izmantota, lai sagatavotu amata un darbinieka profilu, kā arī sagatavotu personāla atlases individuālu piedāvājumu.

Inovatīva pieeja


Mūsu speciālisti ir eksperti jaunāko tendenču klāstā personāla atlasē. Atlases procesā izmantojam tradicionālos kanālus, kā cv.lv un ss.com, kā arī inovatīvas metodes – kā rekrutēšana sociālajos medijos – Linkedin, Facebook, Instagram. Kā arī tiek izmantota talantu vadības metode. Veidojam un uzturam komunikāciju, attiecības ar dažādu jomu profesionāļiem.
Sludinājumu izstrādē un atlases vadība tiek izmantota mūsdienīga programmatūra, kas ļauj sniegt pakalpojumu ātri un kvalitatīvi. Izmantojam Latvijā radītu atlases rīku staffin (www.staffinhr.com).
Ieguvumi:
 • Uzlabota kandidātu pieredze
 • Pozitīvs darba devēja tēls
 • Viegla sludinājumu publicēšana
 • Atlases procesa analītika
Ar staffin vadām atlases projektus strukturēti, profesionāli un rezultatīvi.

Mārketinga pieeja


Vēstījums, formāts kanāli un komunikācijas veids ar kandidātiem tiek piemēroti uzņēmuma un amata profilam. Tiek definēts, kur, kā un kad sazināties ar kandidātiem, lai tos piesaistītu.
Esam palīdzējuši uzņēmumiem šādās darbības sfērās:
 • Inženierkomunikācijas
 • Celtniecība/ Nekustamais īpašums
 • Transports/ Loģistika
 • Ražošana
 • Farmācija
 • Telekomunikācijas
 • Finanses
 • Lauksaimniecība
 • Viesnīcas un ēdināšana
 • Vadība
01

Customer Suport Roles

Role
 • > Office Coordinator
 • > Receptionist
 • > Facilities
 • > Data Entry

Finding You The Leaders Of Tomorrow

Trouble that are bound to ensue; and equaly blame belongs those who fail in their duty through weakness of will which is the same as saying through shrinking from toil and pain.

 • Immediate Hiring
Awesome Image

Immediate Hiring

Many variations of passage of lorem Ipsum available but the majority have suffered alterations in some form injected humour, or randomised words slightly.

More Details

Service Advantages

Trouble that are bound to ensue; and equaly blame belongs those who fail in their duty through weakness of will which is the same as saying through shrinking from toil and pain.

 • Improve Productivity

  Beguiled and demoralized by the charms of pleasure of the moment.

Piesakies